Новини » Економіка 24 жовтня, 2018, 13:00
До України прибули ще сім локомотивів General Electric
Локомотив, вироблений американською компанією GE Transportation для Укрзалізниці. Фото: facebook.com/Kravtsov.Evg
Локомотив, вироблений американською компанією GE Transportation для Укрзалізниці. Фото: facebook.com/Kravtsov.Evg

Ще 7 локомотивів General Electric прибули до порту Чорноморськ, що на Одещині.

Про це, посилаючись на в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, повідомляє Укрзалізниця.

Нові локомотиви, як і 8 попередніх, направили на Крюківський вагонобудівний завод для остаточного укомплектування, йдеться у повідомленні.

«Після отримання сертифікату відповідності для прийому в експлуатацію, орієнтовно в листопаді, локомотив GE здійснить пробіг 150 км на залізничній мережі України. Потім локомотиви будуть задіяні в перевезеннях», – повідомив Кравцов.

Також Кравцов додав, що ці тепловози є більш екологічними, тож їх використання зменшить кількість шкідливих викидів в атмосферу. Загалом General Electric має поставити в Україну 31 локомотив. Наступні надходження заплановані на перший квартал 2019 року.

Перший локомотив, вироблений американською компанією GE Transportation, 11 вересня, прибув в порт міста Чорноморськ.

Довідка IA ZIK.

23 лютого Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі – 10%, пізніше – 40%.

Наприкінці 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %. Їх виробництво стартувало на початку 2018 року в США, і перші поставки заплановані вже цієї осені. Загалом за 15 років УЗ планує закупити до 225 нових тепловозів та модернізувати до 75 існуючих.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 16:00 :58