Новини » Львів 24 жовтня, 2018, 17:20 блоги
24 жовтня 1949 року до Ярослава Галана завітали підписники його інстаграм-блогу
Юрій Михальчишин
народний депутат України VII скликання,
кандидат політичних наук (2009 р.), радник голови СБУ (2015-2016 рр.)

На вулиці Гвардійській, 18, «жив і працював» «український радянський письменник, журналіст, громадський і політичний діяч», борець з українсько-німецьким буржуазним націоналізмом, спеціальний кореспондент газети «Радянська Україна» на Нюрнберзькому процесі, лауреат Сталінської премії і просто троль Ярослав Галан.

Похмурої осінньої днини 24 жовтня 1949 року до нього в гості завітали підписники його інстаграм-блогу, вдячні читачі гостросюжетних блокбастерів під назвами «Желто-блакитные шавки с фашистской псарни», «Галерея людожерів» та «Плюю на папу». Замість дискусії про етнокультурну денаціоналізацію, колабораціонізм та постгеноцидний дискурс веселі та кмітливі молоді люди у вишиванках з вищою освітою просто пробили графоману голову сокирою. Кров на дубовому паркеті видніється і дотепер. У колишній квартирі-музеї Галана на другому поверсі функціонує постійно діюча експозиція «Літературний Львів» про епоху від «Молодої музи» до «вісниківців».

Зараз біля дверей підозрілий світлий прямокутник від знятої таблички. Треба пильнувати, щоби мер-урбаніст і сміттєлюб не вкрав з самопомічниками.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 15:29 :25