вівторок, 23 жовтня, 2018, 11:11 Економіка
В Укрзалізниці заявили про загрозу для безпеки руху через масштабні крадіжки елементів колії
Фото: radiosvoboda.org
Фото: radiosvoboda.org

Залізниця зазнає значних втрат через крадіжки спеціального інвентарю, обладнання, засобів зв’язку та елементів верхньої будови колії. Впродовж року злочинці викрали 125 гальмівних башмаків і хоча 62 повернули залізничники та правоохоронці, такі масштаби крадіжок загрожують безпеці руху поїздів. За аналогічний період 2017 року несвідомі громадяни поцупили 130 одиниць інвентарю, з них 41 було знайдено.

Про це інформує прес-центр Укрзалізниці.

Башмаки є інвентарем суворого обліку, їх крадіжки можуть призвести до пошкодження рухомого складу та створюють загрозу життю пасажирів та залізничників. Адже вони утримують вагони, які стоять під уклоном, і коли башмаки цуплять з-під вагонів, рухомий склад може почати рухатися на станцію, пішохідний перехід, не керовано вийти на перегін та спровокувати схід, зіткнення чи наїзд на людей.

«На превеликий жаль, працівники пунктів прийому металобрухту порушують законодавство, приймаючи залізничний інвентар у несвідомих громадян. Злочинці отримують за поцуплене копійки, завдаючи галузі значних збитків – на тисячі та десятки тисяч гривень, руйнують шляхи сполучення.

Залізничники сподіваються на більш тісну взаємодію з правоохоронними органами у виявленні осіб, причетних до крадіжок майна залізниці, та запобіганні правопорушенням», – йдеться у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 05:04 :02