Новини » Регіони 23 жовтня, 2018, 14:33
В Івано-Франківську можна буде платити за проїзд у комунальному транспорті банківською карткою

Івано-Франківська міська рада, КП «Електроавтотранс» та компанія «Visa» підписали меморандум про співпрацю щодо впровадження функціоналу оплати проїзду в транспорті за допомогою безконтактних банківських карток. Це розширить можливості реалізації системи електронного квитка в громадському транспорті міста.

Про це сьогодні, 23 жовтня, повідомив власкор IA ZIK.

Тепер, крім транспортної картки в комунальному транспорті вже найближчим часом можна буде також розраховуватись безконтактною банківською карткою. Цю систему впровадить «Visa» власним коштом, тобто місто не фінансуватиме встановлення цього функціоналу.

«Нам важливо розвивати сервіси, які зроблять громадський транспорт ще зручнішим для франківців. Зараз в комунальному транспорті ми використовуємо різні сучасні можливості оплати проїзду», – зауважив міський голова Руслан Марцінків.

Процес впровадження системи електронного квитка в громадському транспорті має завершитись до червня 2019 року. Проте, паралельно з іншими сервісами безготівкової оплати, які вже діють в комунальному транспорті (смс-квиток і QR-код), розрахунок безконтактною банківською карткою можна буде здійснити вже найближчим часом.

Розрахунок банківською карткою стане можливим разом з оплатою проїзду транспортною карткою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 03:55 :06