вівторок, 23 жовтня, 2018, 8:18 Економіка
У Торонто стартує канадсько-український інвестиційний форум
Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK

У найбільшому місті Канади – Торонто – пройде перший канадсько-український інвестиційний форум. Захід приурочено до першої річниці набуття чинності Угодою про вільну торгівлю між Канадою та Україною.

«Основна мета форуму – поглиблення співпраці між Канадою та Україною у сфері залучення інвестицій», – розповіли у представництві Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), що є головним організатором, передає «Укрінформ».

У рамках форуму в Торонто 23-24 жовтня будуть представлені проекти 20 українських компаній з таких галузей, як: інфраструктура, природні ресурси, сільське господарство та інформаційно-комунікаційні технології.

Окрім представників бізнесу, із Києва до Канади прибула також велика політична делегація на чолі із першим-віце-прем’єр-міністром України Степаном Кубівим.

Серед іншого, формат заходу передбачає приватне спілкування представників українських компаній із зацікавленими канадськими інвесторами. «Під час заходу у канадських інвесторів буде можливість ознайомитись з інвестпроектами, обмінятися думками з українськими урядовцями, а також налагодити неформальне спілкування з представниками українського бізнесу», – зазначили у представництві CUTIS.

Нагадаємо: Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною набрала чинності 1 серпня минулого року. CUTIS – п’ятирічний проект технічної допомоги, що фінансується урядом Канади. Його метою є зменшення рівня бідності в Україні та підвищення сталого економічного розвитку шляхом збільшення українського експорту до Канади та залучення інвестицій з Канади до України. СUTIS підтримує малі та середні підприємства, зокрема, підприємства власниками та менеджерами яких є жінки. Офіси проекту знаходяться в Торонто, Оттаві та Києві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 10:55 :47