Новини » Львів 23 жовтня, 2018, 12:54
Садовий звільнив скандального Степана Пакіжа, «найкращого керівника теплоенерго України»
Директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж та Андрій Садовий. Фото: Миколи Тиса/ZIK
Директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж та Андрій Садовий. Фото: Миколи Тиса/ZIK

Лише сьогодні стало відомо про те, що ще у вересні біло звільнено Степана Пакіжа – скандального керівника «Львівтеплоенерго», проти якого відкрито ряд кримінальних справ, але якого Андрій Садовий вважав «найкращим керівником теплоенерго України».

Про це журналісти дізнались під час брифінгу, з приводу початку опалювального сезону, інформує кореспондент ІА ZIK.

На зустрічі «Львівтеплоенерго» представляв в. о. директора Богдан Камінський, тому виникло логічне запитання щодо долі багаторічного керівника підприємства Степана Пакіжа.

Як повідомила з цього приводу директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк, Степан Пакіж звільнився ще у вересні цього року у зв’язку із закінченням терміну дії контракту.

Цю ж інформацію підтверджено на сайті ЛМР, де у біографії Богдана Камінського вказано, що він приступив до роботи в.о. директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» 3 вересня 2018 року.

Богдан Камінський
Богдан Камінський

На жаль, таких же біографічних даних стосовно Степана Пакіжа на сайті ЛМР вже немає. Як пояснили у прес-службі міськради – у них виставлені лише дані про актуальних працівників мерії.

Дивною виглядає ситуація зі звільненням одного з ключових чиновників команди Андрія Садового, якого мер у коментарі журналісту ІА ZIK називав «найкращим керівником теплоенерго України» та обіцяв «захищати та допомагати» йому до останнього.

Хоча, можна припустити, причиною стали чисельні кримінальні провадження, відкриті проти Степана Пакіжа правоохоронцями. У тому ж коментарі Садовий зазначав: «Проти Пакіжа сьогодні чиниться шалений тиск… Проти нього відкриваються кримінальні справи, на нього робляться шалений тиск і наїзди. Він перебуває у дуже непростій ситуації».

Щодо того, що на думку Садового є «непростою ситуацією» – це два кримінальні провадження (стосовно зловживань на тендері та крадіжок газу), припис НАЗК про недостовірне декларування та тривалий конфлікт з журналістами та екологами щодо відмови у наданні публічної інформації.

То ж цілком зрозуміло, що з таким багажем негативу важко продовжувати працювати, а ще менше підстав для пролонгації контракту, навіть не дивлячись на те, що ти «найкращий керівник теплоенерго України».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:58 :47