Під Ічнею від боєприпасів очистили 37 ділянок

Фото: ДСНС України у Чернігівській області

Відповідно до затвердженого Прем’єр-міністром Плану піротехнічні підрозділи ДСНС під Ічнею на Чернігівщині продовжують очищення прилеглої до арсеналу території.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

«Перевірено та очищено від боєприпасів усі 39 населених пунктів, розташованих навколо арсеналу. Очищено 37 із 80 ділянок розмінування, 16-кілометрову зону забруднення зменшено до 10-кілометрової. Вилучено понад 11 тис. вибухонебезпечних предметів (за добу – 1 тис. 423), відпрацьовано 289 повідомлень населення про виявлення боєприпасів (за добу – 7)», – йдеться у повідомленні.

Протягом дня пожежно-рятувальні підрозділи ліквідували дві пожежі лісової підстилки поблизу арсеналу на загальній площі 0,25 га. Від пожежного потягу на гасіння подано 180 тонн води.

Проведено ремонт покрівель та скління вікон у 20 будинках, всього з початку робіт відновлено 122 будівлі.

У районі надзвичайної ситуації залучено сили і засоби загальною чисельністю 400 осіб та 104 од. техніки, у тому числі від ДСНС – 212 осіб та 61 од. техніки.

Координацію залучених сил і засобів, надання допомоги населенню здійснює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та оперативна група ДСНС.

Loading...