Новини » Політика 23 жовтня, 2018, 19:10
Оксана Юринець радить депутатам «приміряти» на себе ухвалені закони
ZIK
ZIK

Я дуже часто кажу своїм колегам, що треба міряти на себе закони, чи здатні вони жити за ними. Якщо пережити на собі, то краще розумієш підприємців, яких хочуть обкласти надмірними податками.

Про це в ефірі програми «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповіла народний депутат України Оксана Юринець.

«Я дуже часто кажу своїм колегам, що треба міряти на себе закони, які ми приймаємо. Чи здатні ви жити за цими законами, як ви будете з ними справлятися, і тоді можна розуміти суспільство. Якщо пережити на собі, то краще розумієш підприємців, яких хочуть обкласти надмірними податками», – зазначила народна обраниця.

Пані Юринець зауважила, що їй зрозумілі умови, в яких перебуває бізнес, оскільки вона була фізичною особою-підприємцем і була задіяна в сімейному бізнесі. За її словами, їх бізнес не розширився, бо він залежить від середнього споживача,  а сьогодні на загал люди збідніли. 

«Щодо роботи «набіло», то інколи чоловік мені казав, що досить вже все показувати, а потім він зрозумів, що це нормально. Я вважаю, що нормально показувати дохід, який він є, тому що коли відняти всі витрати, ми отримаємо прибуток лише 20%. Сімейний бізнес важко розширювати, тому що це постійна щоденна праця, це не є просто», – пояснила Юринець.

Відповідаючи на запитання ведучого, чи люди зі значком депутата це розуміють, пані Юринець сказала, що якщо про це говорити – тебе почують.

«Я зрозуміла, що переконання спрацьовує. Якщо довго стукати – ці двері відчиняться. Це не просто і дуже часто ціною здоров’я. Я мала змогу це пережити в 2016 році. Я знаю дуже багато людей, які просто добре роблять свою роботу, їх не чути в парламенті, вони не голосно виступають, але вони роблять ті речі, які необхідні», – відповіла гостя програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 10:52 :14