Новини » Події 23 жовтня, 2018, 14:49
Нахімічила: На Дніпропетровщині тисячу учнів евакуювали через помилку вчительки хімії
Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Сьогодні, 23 жовтня, вранці в павлоградській загальноосвітній школі № 1 близько 1200 учнів не допустили до занять. Бо до початку навчального процесу стався інцидент – в кабінеті хімії розбилася ампула із бромом.

Про це кореспондентові газети «ТН-Экспресс» стало відомо на місці подій.

Виявилось, що о 7.15 ранку вчителька хімії готувалася до уроків та випустила з рук ампулу із бромом, яка розбилася. По всій будівлі школи розповсюдився специфічний запах. Але керівництво школи та вчителі не розгубилися та швидко відреагували на ситуацію – дітей, які прийшли на восьму годину на заняття, просто не пустили у приміщення, присутніх на той час в будівлі теж евакуювали.

Очільниця міського відділу освіти Ірина Дем’яненко, яка теж приїхала на місце події, каже, що про інцидент одразу повідомили в ДСНС та Центр лабораторних досліджень.

«МНСники та працівники Центру досліджень завірили мене, що ця речовина не є токсичною та шкідливою для дітей. Але, за порадою фахівців, зараз ми будемо проводити провітрювання та генеральне прибирання школи з мильним розчином доти, доки запах не зникне. А дітей на сьогодні ми відпустили додому», – коментує Ірина Вікторівна.

Що стосується вчительки хімії, то вона наразі почувається нормально, її теж відпустили додому.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 21:45 :59