live
Новини » Регіони

На волинських пилорамах вилучили підпільну деревину

На волинських пилорамах вилучили підпільну деревину

На Волині розслідують самовільне зайняття земельної ділянки та придбання, отримання, зберігання й збуту лісопродукції, одержаної злочинним шляхом.

Під час розслідування на підставі ухвал суду правоохоронці провели два обшуки на територіях пилорам, де зберігається така лісопродукція, – повідомили IA ZIK у прес-службі прокуратури області.

До проведення слідчої дії силовики залучили працівників кправління Держпраці у Волинській області, котрі володіють спеціальними знаннями в галузі охорони праці та промислової безпеки, ДСНС (для надання консультацій щодо дотримання вимог законодавства з питань пожежної безпеки) та інженерів з охорони і захисту лісу, які володіють знаннями з питань контролю руху та походження лісопродукції, а також спеціальну техніка.

За результатами проведених обшуків вилучено близько 10 кубометрів незаконної лісопродукції, виявлено ряд адміністративних правопорушень в діях власників пилорам, що стосуються охорони праці та промислової безпеки, а також порушень правил пожежної безпеки.

Досудове розслідування триває.Loading...
Loading...
Loading...