Новини » Спорт Читать эту новость на русском

На Іграх Нескорених-2018 в Сіднеї Україна завоювала третє «золото»

Олександр Гавриленко завоював у змаганнях з пауерліфтингу третє «золото» для України на Іграх Нескорених-2018 в Сіднеї. Фото: Міноборони України

У третій день змагань Ігор Нескорених-2018, що тривають у австралійському Сіднеї, українська збірна команда здобула свою третю золоту медаль.

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.

«Третій день змагань Ігор Нескорених у Сіднеї – третє золото в української збірної. Цього разу з пауерліфтингу. Вітаємо Олександра Гавриленка!» – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у перший день змагань – 21 жовтня на Іграх Нескорених у Сіднеї українець Денис Фіщук здобув бронзу у велогонці. 22 жовтня – капітан української збірної Сергій Ільницький виборов золоту медаль з веслування на тренажерах у категорії Men’s IR6. Цього ж дня Олександр Бєлобоков завоював золото з веслування на тренажерах у категорії Men’s IR3.

Ігри Нескорених – міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов’язків. Участь у змаганнях беруть представники країн-членів НАТО, а також стратегічні партнери Альянсу.

Уперше Ігри Нескорених, засновані британським принцом Гаррі, пройшли в 2014 році в Лондоні. Цьогоріч у змаганнях беруть участь команди 18 країн: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Велика Британія, США.

 

Loading...