вівторок, 23 жовтня, 2018, 18:29 Події
Кримчан не переслідуватимуть за проїзд Керченським мостом

Жителям анексованого Криму не загрожує кримінальна відповідальність за незаконний перетин кордону України через Керченський міст.

Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян, передає «Крим.Реалії».

Також, за словами Слободяна, перетин українського кордону через закриті Києвом аеропорти півострова. Згідно із законодавством України, в цьому випадку передбачена адміністративна відповідальність.

«Громадяни, які незаконно в’їжджають або виїжджають з Криму, будуть, як і раніше, нести відповідальність за статтею 204-2 – адміністративну. Російські документи, видані на окупованій території, не мають для нас жодної юридичної сили, і розглядати їх як підставу для перетину кордону або меж окупованих територій немає законних причин», – сказав Слободян.

Він уточнив, що кримінальна відповідальність загрожує тільки в тому випадку, якщо громадянин незаконно перетинав кордон України поза офіційними пунктами пропуску для заподіяння шкоди інтересам держави.

Нагадаємо, співробітники СБУ та контррозвідки викрили факти поставки в Росію матеріалів, які використовувалися для будівництва так званого «Кримського моста».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 17:00 :28