вівторок, 23 жовтня, 2018, 13:38 Політика
Експерт пояснив, чому ракетний комплекс «Вільха» є кращим від СЗВ «Ураган»
ZIK
ZIK

Український ракетний комплекс «Вільха» заслуговує на серійне виробництво, адже її дванадцять ракет можуть вражати одночасно окремі цілі.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив директор інформаційно-консалтингової компанії «Defense Express» Сергій Згурець.

Як відомо, нещодавно на сторінці Президента Петра Порошенка у соцмережі з'явилася інформація про те, що ЗСУ передали партію відремонтованих реактивних систем залпового вогню «Ураган».

«Я думаю, що йдеться тільки про збільшення кількості певних зразків озброєння. Адже зараз у нас є три типи СЗВ — «Ураган», «Смерч», «Град». Фактично, з огляду справного озброєння, здійснюються всі заходи. Хоч з точки зору якісних змін, я думаю, що треба робити сучасніше озброєння. Гадаю, що за цим майбутнє, а не за «Ураганами»», — впевнений експерт.

Тому директор інформаційно-консалтингової компанії «Defense Express» переконаний: якщо ракетний комплекс «Вільха» піде у серійне виробництво — це серйозно підніме потенціал української армії.

«Український ракетний комплекс «Вільха» є модернізацією реактивної системи залпового вогню «Смерч». Він зможе знищувати ціль на відстані 70-120 кілометрів. І не в форматі масового залпу, а точково. Це якісно відрізняє «Вільху». Я вважаю: якщо буде серійне виробництво, то це набагто підвищить потенціал української армії у порівнянні із заявами про «Ураган»», — заявляє експерт.

Комплекс «Вільха», підкреслює Сергій Згурець, є високоточною системою залпового вогню, у якій кожна з дванадцяти ракет може поцілити по окремому об'єкту.

«Це перехід на абсолютно новий рівень ведення бойових дій», — наголошує директор інформаційно-консалтингової компанії «Defense Express».

Водночас, на думку експерта, «Ураган» є зайвим для української армії, бо достатньо мати ракетний комплекс «Вільха» і «Верба».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 10:32 :35