Новини » Економіка 25

Дозволи на користування надрами тепер продаватимуть на ProZorro.Продажі

Кар'єр. Фото: twitter.com/Kabmin_UA

22 жовтня набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів». Відтепер Державна служба геології та надр України виставлятиме на електронні аукціони в ProZorro.Продажі дозволи на користування надрами.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Згідно з затвердженими умовами, вже з 24 жовтня 2018 року проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами здійснюються виключно відповідно до тимчасового порядку, затвердженого згаданою постановою.

Експериментальний проект з проведення електронних торгів буде тривати до 1 грудня 2019 року, після чого Держгеонадра має надати пропозиції щодо подальшого розвитку проекту.

«Головне завдання проекту – перевірити ефективність відкритих електронних аукціонів у сфері дозволів на користування надрами. Такий підхід вже довів свою ефективність у продажу активів Фонду гарантування вкладів, комунального майна, малої приватизації. Тому ми впевнені, що експеримент буде успішним», – зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

«Завдяки відкритим аукціонам на ProZorro.Продажі держава і місцеві громади вже продали активів більш ніж на 11 млрд грн. «Експеримент з Держгеонадрами – це один з важливих кроків реформи державних продажів. Сьогодні ми продаємо і активи банків-банкрутів, і металобрухт, і об’єкти малої приватизації. Днями ми затвердили умови пілотного проекту з «Укрзалізницею» щодо продажу послуг з перевезення вантажів. А вже у жовтні почнемо готуватись до продажу дозволів на користування надрами», – додав в.о. директора ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» Олексій Соболев.

Loading...
Loading...
Loading...