Новини » Львів 3573 Читать эту новость на русском

Знімальну групу ZIK, яка проводила зйомки поблизу спиртзаводу, заблокували невідомі

Знімальну групу екологічного проекту «Вижити в Україні», що на телеканалі ZIK, яка проводила зйомки з використанням дрону поблизу ДП «Сторонибабський спиртзавод» на Львівщині заблокували невідомі, вимагаючи показати відео.

Про це повідомила журналіст проекту «Вижити в Україні» Вікторія Доскіч.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

«Ми знімаємо серію матеріалів про спиртзаводи України, наразі знімаємо спиртзаводи Львівщини. Ми намагалися знайти бардо-поля, де завод викидає відходи від виробництва. Вони дуже близько до підприємства. Також нам цікаво, наскільки забруднена річка витікає від спиртзаводу. Нам заблокували виїзд. До нас постійно підходили невідомі чоловіки і просили показати відео, ми відмовилися, викликали поліцію», – повідомила журналіст.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Оператор проекту Назар Мельник додав, що зйомки проводили, перебуваючи за межами заводу, з використанням дрону.

«Ми проводили зйомку дроном. Коли завершили, до нас підійшли люди, запитали, що ви тут робите, хто ви такі. Ми попросили представитися. Вони сказали, що охорона, але на наше прохання посвідчення не показали. Далі вони взяли свій автомобіль і заблокували наш, викликали поліцію», – повідомив Н.Мельник.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Зараз журналісти ZIKу та люди, які назвалися охоронцями спиртзаводу, перебувають у поліцейському відділку. Журналісти зі свого боку вже написали заяву про перешкоджання журналістській діяльності.

Фото: ZIK
Фото: ZIK
Loading...
Loading...
Loading...