понеділок, 22 жовтня, 2018, 10:08 Світ
Зміна клімату загострює світові конфлікти, – президент Червоного Хреста
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Зміна клімату вже негативно впливає на внутрішні та міжнародні конфлікти, і уряди повинні вжити заходів для того, щоб ситуація не погіршилася, заявив президент Міжнародного комітету Червоного Хреста Петер Маурер.

Петер Маурер розповів виданню Guardian Australia, що гуманітарні організації у своїй роботі мають враховувати зміну клімату.

«Зміна клімату вже має величезний вплив на переміщення населення, на родючість земель. Ми можемо спостерігати за її впливом у Африці на південь від Сахари, в Сомалі, в інших місцях світу», – заявив пан Маурер.

Пан Маурер, який перебував з візитом в Австралії, звернув увагу на зміну характеру сучасного конфлікту, та висловив занепокоєння з приводу впливу кліматичних змін у Тихому океані, – інформує видання The Guardian.

Він зазначив, що зміна режиму розподілу опадів впливає на родючість землі та змушує населення мігрувати.

«Очевидно, що певні види насильства, які ми спостерігаємо зараз, безпосередньо пов’язані з впливом зміни клімату та зміною режиму розподілу опадів».

«Коли населення починає мігрувати, це веде до загострення напруги між мігруючими та місцевими громадами. Це дуже помітно у таких країнах як Центральноафриканська Республіка», – сказав пан Маурер.

Він заявив, що саме уряди, а не гуманітарні організації, повинні розробляти політику, необхідну для подолання «першопричин» кліматичних змін.

«Ми сподіваємося, що міжнародне співтовариство скоріше зможе вижити необхідних заходів, щоб наприкінці їм не довелося платити більшими гуманітарними наслідками, які ми вже спостерігаємо в інших конфліктах», – додав Маурер.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 10:45 :40