Новини » Суспільство 22 жовтня, 2018, 1:30
Журналіст розповів про «темні пристрасті» Кирила та РПЦ
РПЦ
РПЦ

Бажання Московського Патріарха Кирила і голови відділу зовнішніх церковних зв’язків митрополита Іларіона володіти Україною – порочне, як прагнення, яке відчував англійський король Генріх VIII до Анни Болейн.

Таке порівняння зробив політичний оглядач, журналіст Віталій Портников у своєму Telegram-каналі. Він нагадав про страшний фінал, який привів другу дружину короля на ешафот.

«Англійський король Генріх VIII хотів одружуватися так часто, як тільки хотів. І оскільки Папа Климент VII не хотів з цим погодитися, оголосив єретиком самого Папу, а єпископів, які зберігали вірність Святому Престолу – зрадниками. Так виникло англіканство. Патріарх Кирило та його «міністр закордонних справ» митрополит Іларіон, на відміну від середньовічного короля – монахи, принаймні, формально. Але їхня гріховна пристрасть до України настільки ж порочна, як прагнення, яке відчував Генріх до Анни Болейн», – розповів журналіст.

За його словами, бажання володіти тим, що насправді належати не може, привело до оголошення патріарха Константинопольського Варфоломія I розкольником.

Читайте також: Путін наказав розмістити в монастирях УПЦ МП спецназ, – Тимчук

«Митрополит Іларіон впевнено йде королівським шляхом – дарма що смиренний чернець. Йде королівським шляхом порочної любові. Ось тільки почуття це в результаті привело Анну Болейн на ешафот і не було ніякого Папи, який міг би захистити її від гніву чоловіка. Про цей страшний фінал теж варто пам’ятати всім, хто плутає любов з бажанням оволодіти – тим більше, коли володіти хочуть монахи. Україні та її пастві слід бути якомога далі від Кирила, Іларіона та інших російських ієрархів з їх темними пристрастями», – підсумував Портников.

Читайте також: Портников: Пєсков каже правду, бреше Іларіон

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 12:13 :44