Новини » Події 22 жовтня, 2018, 14:40
У прокуратурі Києва розповіли, хто хотів перевірити декларацію директора ДБР
Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

У прокуратурі міста Києва заявили, що звернення про перевірку способу життя директора Державного бюро розслідувань Романа Труби надійшло від фізичної особи. Це не була ініціатива представників прокуратури.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

«У вересні поточного року до прокуратури міста Києва надійшло звернення від фізичної особи щодо перевірки способу життя керівника Державного бюро розслідувань Романа Труби. За результатом розгляду вказаного звернення достатніх даних для внесення відомостей до ЄРДР встановлено не було. У зв’язку із цим, відповідно до закону, зазначене звернення було перенаправлено листом до НАЗК за належністю, як до компетентного органу, який уповноважений розглядати та надавати відповіді з цих питань», – йдеться у повідомленні.

Як пишуть у повідомленні, інформація про те, що прокуратура міста Києва вирішила перевірити декларацію директора Державного бюро розслідувань є неточною, бо «вказаний лист не може бути підставою для проведення такої перевірки».

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції розпочне повну перевірку декларації, поданої директором Державного бюро розслідувань Романом Трубою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 17:45 :42