понеділок, 22 жовтня, 2018, 16:06 Львів
Цього року, імовірно, визначать фірму, що будуватиме сміттєпереробний завод, – Садовий
Фото: city-adm.lviv.ua/Маркіян Лисейко
Фото: city-adm.lviv.ua/Маркіян Лисейко

Найближчими днями місто отримає від ЄБРР шорт-лист компаній, які будуть конкурувати за право будівництва сміттєпереробного заводу. Опісля буде обрано одну компанію, яка і розпочне будівельні роботи, але не скоріше 2019 року.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Щодо будівництва заводу: ЄБРР провів перший етап тендеру і 12 компаній вийшли в другий тур. Ми буквально сьогодні-завтра очікуємо вже фінальне рішення по шорт-листу – там буде 4−5 компаній, вони вже між собою будуть змагатись, хто буде будувати завод», – повідомив мер міста.

Остаточна вартість будівництва буде відома, коли визначиться один претендент, а це станеться вже наступного року, хоча до того Андрій Іванович запевняв, що роботи гарантовано почнуться ще у 2017, вже не кажучи про те, що претендент мав визначитись ще декілька місяців тому.

«Завод будуть будувати там, де визначено сесією міської ради, – на вул. Пластовій, біля очисних споруд. Місце відповідає всім вимогам чинного законодавства. Зараз важливо якісно провести роз’яснювальну кампанію для мешканців міста Львова, щоб не було перекручування інформації. Всі проекти, які фінансує ЄБРР, відповідають дуже жорстким екологічним вимогам ЄС. Це аксіома, фундамент, на якому все стоїть – екологія і ще раз екологія», – прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

У кінці повідомлення щодо заводу Садовий сказав улюблену фразу, що Львів має стати прикладом для інших міст України та, вкотре злукавив, не повідомивши про те, що наступного року, коли у ЛМР лише планують розпочати роботи з будівництва, у Харкові вже буде споруджено завод, рекультивовано старе та побудовано нове звалище.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 03:56 :25