понеділок, 22 жовтня, 2018, 17:42 Львів
Садовий взяв на скандальний полігон ТПВ лише «своїх» журналістів, іншим повідомили так, щоб не встигли
Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: city-adm.lviv.ua/Маркіян Лисейко
Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: city-adm.lviv.ua/Маркіян Лисейко

Сьогодні, трапилась подія, яка продемонструвала усю «відкритість» роботи ЛМР та подвійні стандарти політики мера Львова Андрія Садового. Відбувся довгоочікуваний виїзд журналістів на Грибовицьке звалище, але, з незрозумілих причин, інформація про це дійшла до потрібних журналістів, близьких до мера ЗМІ, а от до інших – за 15 хвилин до початку брифінгу. До того ж, на захід, який міг зібрати десятки медійників, не було належним чином організовано трансферу, який завжди присутній, коли йдеться про іміджеві для мера подій (ремонт доріг, обладнання для лікарень, відкриття ЦНАПів, маленької групи у дитячому садку тощо). А тут могло бути багато незручних питань – тож вирішили послатись на технічну несправність.

Серед неугодних виявились і журналісти ІА ZIK.

Після вчорашнього бієнале довіри, коли Андрій Садовий розповідав про довіру та відкритість, красуючись поміж відвідувачами з бідончиками напоїв, все стало на «круги своя». І, коли треба було провести неіміджевий захід, скористались перевіреною єзуїтською методикою: мер «нібито» відкритий, але техніка підвела.

У результаті, про брифінг щодо проведених на звалищі робіт було повідомлено аж за 15 хвилин до його початку, о 12.15, коли захід розпочинався о 12.30: зі Львова до Грибовицького сміттєзвалища не добіжиш.

<nbsp;>

Спочатку у прес-центрі ЛМР розповіли, що така ситуація сталася через поломку системи розсилки.

З цього приводу виникає ряд запитань:

  • Чому, якщо стало відомо про технічні несправності, не зателефонували ЗМІ, або, хоча б, не розмістили повідомлення у соцмережах? – Зробити якихось 20 дзвінків для приблизно такої ж кількості працівників прес-служби точно не проблема.
  • Чому, знаючи про несправності, не було організовано трансфер, який міг би оперативно довезти пресу при форс-мажорі? – Тут взагалі окреме питання, адже завжди такі поїздки, тим більше на режимний об’єкт, відбувалися організовано. А тут – добирайтесь, як хочете, за 15 хвилин!

А тепер про подвійні стандарти. Виявляється, як інформують деякі журналісти, їм справді телефонували сьогодні зранку і навіть повідомляли про транспорт, який буде відправлятись, традиційно, від «Арсеналу». Телефонували, але не всім.

Вже коли завершувалось написання матеріалу, вдалося зв’язатись з керівником прес-служби ЛМР Христиною Процак, яка повідомила, що справді вчасно поінформувати всіх журналістів не вдалося через технічні несправності на сайті, зателефонувати до всіх не встигли. Для журналістів дійсно було організовано транспорт. А ще відзначила, що й вони отримали інформацію про виїзд міського голови достатньо пізно, оскільки Андрій Садовий лише зранку вирішив проінспектувати об’єкт та поспілкуватись з пресою. Також пообіцяла, що на майбутнє постараються не допускати таких ситуацій.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 19:37 :47