Новини » Економіка 22 жовтня, 2018, 15:43
Порошенко доручив розширити програму субсидій
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua

Президент Петро Порошенко поставив завдання уряду розширити програму субсидій та збільшити фінансування цієї програми задля захисту найменш захищених верств населення.

Про це він заявив на зустрічі з нагоди 22-ї річниці створення Рахункової палати, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Як Президент я поставив уряду дуже жорстку вимогу – ми маємо захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, аби від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення і взагалі будь-хто, для кого це підвищення є критичним», – зазначив Глава держави, коментуючи рішення уряду щодо підвищення ціни на газ.

Президент нагадав ситуацію з підвищенням ціни на газ минулого разу, коли, за його словами, завдяки запровадженню субсидій вдалося компенсувати витрати для найменш захищених верств населення та «зняти острах» щодо цього рішення.

«Ми наголошуємо, що жодна людина, жодна бідна людина, жодна незахищена родина не відчула підвищення тарифів на своєму власному бюджеті», – запевнив Президент.

Нагадаємо: на позачерговому засіданні уряду в п’ятницю, 19 жовтня, Кабінет Міністрів підтримав підвищення ціни на газ для населення на 23,5% з 1 листопада.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 08:40 :17