Новини » Політика 22 жовтня, 2018, 15:39
Політолог: Опозиція не залишить поза увагою підняття ціни на газ
ZIK
ZIK

Опозиція вже встигла взяти на озброєння підняття ціни на газ для населення. Але насправді вона нічого не пропонує натомість. Тому тут є значний рівень популізму.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів політолог Василь Мокан.

Він підкреслив: досі незрозумілою залишається структура тарифу на газ. Тобто задекларована ціна є не зовсім прозорою.

«Я не розумію, наскільки економічно обґрунтованими є складові цього тарифу. Я намагався розібратись у цьому запитанні і навіть спілкувався з людьми, що працюють в цій сфері. І я дійшов висновку, що підняли ціну на газ в тому числі і для того, щоб ліквідувати дефіцит НАК «Нафтогазу», – певен експерт.

За його словами, це теж було однією з вимог Міжнародного валютного фонду. Втім, економічне обґрунтування підвищення ціни на газ і досі залишається під питанням.

«Я прекрасно усвідомлюю, що опозиція не залишить поза увагою підняття ціни. Це візьметься на озброєння. Є риторичне питання до представників опозиції, що закликають проводити позачергові засідання: що ви пропонуєте як альтернативу?», – запитує Василь Мокан.

Він наголошує: цілком зрозуміло, що зібрати парламент і ввести мораторій на підвищення ціни на газ – популярна серед виборців тема, яка насправді нічого за собою не тягне.

«Ця ідея нереалістична з точки зору виконання. По факту, опозиція не пропонує нічого. Тобто тут є високий рівень популізму. І зараз представники влади будуть максимально відмежовуватись від цього», – каже політолог.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України ухвалив рішення про підвищення ціни на газ для населення на 23%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 05:26 :41