понеділок, 22 жовтня, 2018, 21:15 Політика
Нардеп Ємець назвав премії керівництва Нафтогазу розтратою грошей платників податків
ZIK
ZIK

Держава виплатила 10-40 мільйонів доларів премій Нафтогазу з коштів платників податків. Це лише приклад того, як безвідповідально витрачаються гроші платників податків на те, щоб хтось збагатився.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Леонід Ємець.

«А чи могли б ми обійтися без кредитів МВФ? Очевидно, що могли, про це всі казали, але цього не зробили. Щоб це зробити, Нафтогазу не варто виплачувати премії десятками мільйонів доларів», – зазначив народний обранець.

За його словами, Нафтогаз нічого не видобуває і не продає, він займається виключно тим, що вимагає погашення старих боргів, які на ньому висять. На сьогодні це основна його функція.

«Держава виплатила премії Нафтогазу з коштів платників податків. Премії 10-40 мільйонів доларів, які були виплачені – це лише приклад того, як безвідповідально витрачаються гроші платників податків на те, щоб хтось збагатився замість того, щоб їх спрямовувати на врегулювання української економіки», – переконаний Ємець.

На думка гостя програми, завдання уряду і держави – забезпечити ситуацію, за якою кожен українець, підприємець і підприємства мають можливості чесно заробляти гроші.

«Якщо цього не відбулося, то виникає величезне питання, а як платити за підвищення тарифів? Відповідь на нього знову в субсидіях. Субсидії – це гачок, яким тримається звичайний громадянин на прив'язі до позиції держави. Держава сьогодні дає субсидії, завтра – не дає, і громадянин від цього залежний, у тому числі політично. Це не той шлях, яким має йти цивілізована європейська держава», – констатував Леонід Ємець.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів підняв ціну на газ для населення на 23%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 09:08 :16