Новини » Події Читать эту новость на русском

На арсеналі зброї під Ічнею детонація боєприпасів не спостерігається, – ДСНС

Залишки снаряду внаслідок вибухів на військовому складі в Ічні на Чернігівщині. Фото: EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO

У Чернігівській області на території 6 арсеналу Міноборони поблизу смт Дружба станом на сьому годину ранку 22 жовтня випадків детонації боєприпасів не спостерігалося.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

«Станом на 7:00 22 жовтня, на території арсеналу Міноборони випадків детонації боєприпасів не спостерігалося. Загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відповідно до затвердженого Прем’єр-міністром України плану піротехнічними підрозділами ДСНС продовжується очищення прилеглої до арсеналу території. Пожежно-рятувальними підрозділами було організовано роботу із забезпечення безперебійного заправлення водою пожежних танків – 12 заправок (108 т води), всього з початку робіт – 272 заправки (2449 тон води) та наповнення пожежної водойми (об’ємом 200 куб. м). Для проведення робіт залучались 4 відділення пожежно-рятувальних розрахунків на автоцистернах та пожежна насосна станція. Організовувалось чергування 4 пожежно-рятувальних розрахунків на автоцистернах для забезпечення оперативного гасіння можливих пожеж в смт Дружба та на адміністративній території арсеналу. В районі надзвичайної ситуації залучено сили і засоби загальною чисельністю 545 осіб та 124 од. техніки, у тому числі від ДСНС – 248 осіб та 72 од. техніки. Координацію залучених сил і засобів, надання допомоги населенню здійснює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та оперативна група ДСНС України.

Loading...