Мішель Терещенко розповів про 87% російського капіталу в Сумській області

ZIK

87% фірм, які працюють у Сумській області – або російські, або проросійські. Це усім відомо.

Про це в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK заявив французько-український підприємець, з 2015-го року мер Глухова Мішель Терещенко.

Глухівський міський голова, відповідаючи на питання ведучого, чи в Глухові – місті, яке розташоване дуже близько до російського кордону, відчувається вплив російської «агентури», зазначив, що він кожного дня бачить, що російська «п’ята колона» готує в Україні реванш.

Окрім цього Терещенко заявив, що влада «продала» Сумську область проросійським силам.

«У нас 87% фірм, які працюють у Сумській області, вони або російські, або проросійські. Це усім відомо. Чому? Бо контролюють обленерго, обіг нафти, обіг лісу люди, які підтримують п’яту колону і «руський мир». Наприклад, це пан Григоришин, який контролює у нас обленерго», – зауважив гість програми.

Мішель Терещенко наголосив, що в Глухові такі підходи вважають неправильними.

«За 10 кілометрів від нас вже Росія. Але ми бажаємо, хочемо гідно жити в Україні. Ми завжди були за Україну. Тому наші громадяни не розуміють, як можна продати проросійським силам Сумщину, а особливо Сіверщину, де зараз є Глухів!» – зазначив Терещенко.

Він наголосив, що цим питанням треба зайнятися якнайшвидше.

«Цим питанням треба зайнятися дуже швидко й радикально!» – підкреслив французько-український підприємець Мішель Терещенко.

Нагадаємо, Мішель Терещенко, який подав у відставку з посади міського голови Глухова та заявив про намір балотуватися в Президенти, продав свій бізнес із вирощування льону та конопель.

Loading...