понеділок, 22 жовтня, 2018, 19:42 Політика
Ляшко може очолити протестні настрої українців, пов’язані із підвищенням тарифів, – експерт Олеся Яхно

Олег Ляшко, який чи не єдиний із топ-політиків відстоює позицію, що Україна може прожити без кредитів МВФ, може очолити протестні настрої українців, які пов’язані із підвищенням тарифів.

Про це заявила політолог Олеся Яхно-Бєлковська. Так експерт прокоментувала підвищення цін на газ та реакцію одного із опозиційних лідерів країни Олега Ляшка.

«У контексті зростання цін та напередодні виборів, а відповідно – і підвищення політичної активності, цілком логічним є заклик лідера Радикальної партії скликати позачергове засідання Верховної Ради. Адже питання вартості газу або її надзвичайний ріст можуть загрожувати соціальним загостренням», – вважає політолог.

«Варто зазначити, що Ляшко – чи не єдиний із ТОП-політиків, котрий постійно відстоює позицію, що Україна може прожити без кредитів МВФ, тому не потрібно погоджуватися на будь-які вимоги Фонду, аби лише домогтися чергового траншу. Політик неодноразово зазначав, що альтернативи борговій голці є. Україна багата ресурсами – як природними, так і інтелектуальними, і для вирішення такого роду політичних викликів, потрібні не лінійні рішення, а певні інтелектуально-креативні напрацювання», – наголосила Яхно-Бєлковська.

Експерт не виключає, що активність Олега Ляшка може привернути на його бік симпатії не тільки тих українців, котрі ще не визначилися, за кого віддавати свої голоси на майбутніх президентських виборах, а й соціальну групу, котра опинилася під тягарем зростання цін на енергоносії. Тому, на її думку, Олег Ляшко може очолити протестні настрої українців, пов’язані із підвищенням тарифів.

Нагадаємо, лідер Радикальної партії Олег Ляшко виступив із заявою проти підвищення тарифів для населення та публічно ініціював скликання позачергового засідання Верховної Ради, дорікнувши своїм колегам небажанням попрацювати на благо населення.

Як повідомляли раніше, Олег Ляшко заявив, що Україні потрібні політики, що захистять національні інтереси, а не позичальники кредитів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 04:31 :36