понеділок, 22 жовтня, 2018, 18:45 Політика
Кремлю негайно потрібно знайти якусь загрозу для власного народу, – опозиціонер Гудков про санкції
ZIK
ZIK

Цілком ймовірно, що зараз іде напрацювання, щоб повернути такий собі «нерв» у стосунках між Україною та Росією, щоб підняти градус напруги і градус протистояння. На жаль, на цьому фоні в Росії можуть бути прийняті якісь інші недружні дії щодо України.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив російський опозиційний політик Геннадій Гудков.

Як відомо, президент Росії Володимир Путін підписав указ про антиукраїнські санкції.

У документі зазначається, що санкції накладаються «у відповідь на недружні й такі, що суперечать міжнародному праву дії України, пов’язані з введенням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації».

Геннадій Гудков зауважив, що від прийнятих санкцій постраждає не лише українська, а й російська сторона.

«Ці санкції відчують на собі певні підприємства та організації, оскільки наша економіка була і є серйозно інтегрована на співпрацю з Україною. Так, створюють гостру зброю, але ж «понти» у нас дорожчі за гроші. Політичні амбіції у нас вище за здоровий глузд. У таких реаліях ми сьогодні живемо», – підкреслив російський опозиціонер.

Гудков також прокоментував прийняте Держдумою РФ рішення про визнання України державою-терористом.

«Думаю, це не заява Держдуми, а потреба Кремля у пошуку ворога. Тобто ситуація в Росії погіршується. Продовжується економічна криза, громадська, політична. Як ми бачимо, через справу Скрипалів іде повна деградація усіх механізмів держави, включаючи найважливіший. А щоб виправдати усе це, потрібна якась загроза. Наприклад, Україна, яка загострює ситуацію. Або США, які душать нас санкціями, або ЄС, який заважає нам розвиватися», – зауважив гість програми.

Гудков вважає, що такі агресивні заяви Росії можуть свідчити про те, що Кремль готовий піти на загострення з Україною і в інших напрямах.

«Боюсь, що це саме так. Росії треба знайти ворога. Треба зачепитися за якийсь конфлікт, щоб підвищити напруженість у суспільстві. Щоб люди думали саме про це, а не про своє погане становище.

Цілком імовірно, що зараз іде напрацювання, щоб повернути такий собі «нерв» у стосунках між Україною та Росією, щоб підняти градус напруги і градус протистояння. На жаль, на цьому фоні можуть бути прийняті якісь інші недружні дії щодо України», – додав Геннадій Гудков.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 16:18 :58