Голова політради УКРОПу був помічником одіозного регіонала Царьова, – ЗМІ

Керівник політради політичної сили Ігоря Коломойського – партії УКРОП Денис Борисенко працював помічником одіозного нардепа-регіонала, колишнього кандидата в президенти України (у 2014 році), якого звинувачують у сепаратизмі, Олега Царьова.

Про це політик-утікач повідомив у своїй відеозаяві, інформує портал newsone.ua.

Як ідеться у повідомлені, така інформація раніше вже не раз звучала в ЗМІ, проте до останнього часу Борисенко активно її спростовував.

«Так, дійсно, Денис Борисенко був моїм помічником. Він числився моїм помічником, у нього було посвідчення. Але, фактично, він не виконував жодних доручень. [...] А тоді, коли просив мене Олійник взяти Борисенка моїм помічником, він обслуговував мій бізнес і був моїм юристом», – заявив Олег Царьов.

За словами Царьова, Дениса Борисенко йому в помічники порекомендувала ще одна людина Коломойського і один з майбутніх засновників УКРОПу Святослав Олійник. Свого часу Борисенко працював також помічником Олійника – у парламенті 6-го скликання. За повідомленнями у ЗМІ, Денис Борисенко, крім згаданих нардепів, допомагав також Богдану Губському і Юрію Трегубову. Цю інформацію підтверджують і в апараті українського парламенту.

Як повідомляли раніше, нардеп і співвласник курорту «Буковель» Олександр Шевченко зазнав першої поразки на праймеріз партії УКРОП.Loading...