понеділок, 22 жовтня, 2018, 21:55 Політика
Екс-мер Глухова запевняє – гроші від олігархів не братиме і «технічним» кандидатом не буде
ZIK
ZIK

Виборчу президентську кампанію Мішеля Терещенка олігархи не фінансуватимуть, і він не є чиїмось «технічним» кандидатом.

На цьому в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK наголосив колишній міський голова Глухова (2015-2018 рр.) Мішель Терещенко.

Гість програми, відповідаючи на запитання глядачів, чому вирішив піти на президентські вибори та хто фінансуватиме кампанію, пояснив, що зважився такий крок, оскільки не бачить серед кандидатів на президентський пост того, хто готовий зламати систему.

«Ми можемо змінити людей, але нам потрібно змінити систему, бо будь-яка людина, яка отримає владу без змін, теж стане корупціонером», – каже колишній міський голова Глухова.

З його слів, якби він бачив готовність когось із політиків до таких кроків, готовий об’єднатися разом із ним. З його слів, майбутнім Президентом має стати людина, яка є патріотом і готова ламати систему, «відтяти гідру» і не давати шансів корупції. Водночас такого політика серед інших кандидатів на пост очільника держави він не бачить. Мішель Терещенко не виключає, що майбутні президентські вибори, які є дуже важливими для українців, можуть стати «виборами без вибору».

Що ж до фінансування своєї майбутньої президентської кампанії, Мішель Терещенко нагадав, що раніше, коли він балотувався на посаду міського голови Глухова, не мав багато можливостей і грошей. Бюджет його кампанії тоді становив лише 35 тисяч гривень. З його слів, глухівчани його підтримали, оскільки хотіли змін. Така ж ситуація, вважає він, буде і на президентських виборах, й олігархи його не фінансуватимуть.

«Я не є технічним кандидатом», – запевнив він.

Нагадаємо, Мішель Терещенко (Михайло Петрович) – нащадок роду українських промисловців і меценатів Терещенків. Він народився у Парижі й був французько-українським підприємцем, а з 2015 року – міським головою міста Глухів на Сумщині.

Як повідомляли, у вересні Мішель Терещенко вирішив достроково скласти повноваження міського голови Глухова. Терещенко заявив про участь у президентських перегонах, а якщо його не оберуть Президентом, він балотуватиметься у Верховну Раду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 10:59 :58