Новини » Львів 22 жовтня, 2018, 9:00
Дрогобич і Городок об’єднало прагнення до розумного урядування
Дрогобич і Городок об’єднало прагнення до розумного урядування
Дрогобич і Городок об’єднало прагнення до розумного урядування

У Дрогобицькій міській раді Львівської області відбулося засідання за круглим столом щодо реалізації розумного урядування та успішного впровадження зручних електронних сервісів для мешканців. У події взяли участь представники Городоцької мерії.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Городоцької міської ради.

Учасників події привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма, про смарт-технолонії розповіли керівник КУ «Інститут міста Дрогобич» Володимир Кондзьолка, керівник «Дрогобич – Smart City» Станіслав Гайдер, керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» Оксана Дащаківська.

У Дрогобичі, у засіданні за круглим столом взяли участь спеціалісти Городоцької міської ради Тетяна Грецко, Надія Канафоцька, Оксана Гут та Юрій Пилат.

Нагадамо, що завдяки, зокрема, сервісу відкритих даних та цілого ряду програм в напрямку впровадження концепції SMART-City, місто Дрогобич, що на Львівщині, минулого року визнали найпрозорішим містом України. Так, на сьогодні дрогобичани мають можливості отримати чимало адміністративних послуг через Інтернет, на які раніше доводилось витратити значно більше часу та зусиль. Концепція SMART-City передбачає збір та обробку даних в місті, що надає можливість ефективного управління комунальними сервісами та взагалі всім, від чого залежить життя мешканців: транспортними системами, постачанням електрики, води та тепла, утилізацією та переробкою відходів, інформаційними системами, школами, бібліотеками, лікарнями тощо. Мешканцям таким чином легше комунікувати і з владою, оскільки відповіді на чимало запитань вже чекають на різноманітних сервісах. Також Дрогобич є активним учасником комплексної програми «Безпечне місто», що передбачає встановлення відеокамер спостереження. До цього прагне і Городок: торік та цього року вже закуплено і встановлено для поліції декілька відеокамер, а в майбутньому планується охоплення якомога ширшої географії охоплення відеоспостереженням у місті. Активним у Дрогобичі є і сервіс «Відкрите місто», який працює і в Городку. Завдяки цьому сервісу мешканці можуть самостійно, в декілька кліків повідомити про проблему у місті, та більш того – контролювати його вирішення. Городок планує деякі із сервісів втілити у своєму місті, відповідно до його потреб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 12:31 :01