Новини » Політика 22 жовтня, 2018, 12:22
Активіст: Я радий, що Cенцов ухвалив мудре рішення
ZIK
ZIK

Оголошуючи голодування, Олег Сенцов запевняв, що робить це не лише за себе, а й за інших політв’язнів. Його рішення про припинення голодування так само було і за всіх інших. Олег чудово розуміє, що його ім’я сьогодні відоме у всьому світі. А коли говорять про нього, говорять і про інших незаконно засуджених.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив голова ГО «Об’єднання родичів політв’язнів Кремля», брат незаконно засудженого Євгена Панова Ігор Котелянець.

Він розповів: дуже радий, що Олег Сенцов ухвалив «мудре рішення». Мовляв, у своєму важкому стані бранець Кремля міг і не ухвалити такого рішення.

«Я дуже радий, адже думаю, що він це рішення – як і голодування  – ухвалив не для себе. Чому це важливо? Тому що кому і що було б з того, якби режисер просто помер?», – каже брат політв’язня Євгена Панова.

За його словами, Олег Сенцов прекрасно розуміє, що сьогодні його ім’я на слуху у всьому світі. Мовляв, коли люди говорять про Сенцова, одночасно говорять і про тих, хто за ним.

«І це дуже важливо, щоб тема політв’язнів у світовому контексті зовсім не сходила з пріоритетів, щоб вона там звучала і щоб вимоги партнерів України щодо звільнення політв’язнів звучали все потужніше і потужніше», – пояснює Ігор Котелянець.

Тому він дуже радий, що незаконно ув’язнений у Росії Олег Сенцов таки прийняв рішення про припинення свого голодування.

«Тепер важливо, щоб він якомога скоріше оговтався від цього голодування та продовжив свою мирну боротьбу у доступних йому межах. Я щиро вірю, що результат обов’язково буде», – підсумував голова ГО «Об’єднання родичів політв’язнів Кремля».

Нагадаємо, невдовзі після припинення голодування Олегу Сенцову написав Олександр Кольченко, запевнивши, що «імперії не вічні, а тирана скинуть».

Сенцов, у свою чергу, надіслав листа-відповідь, запевнивши, що «у нього все добре».  
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 02:48 :30