Новини » Економіка 22 жовтня, 2018, 12:07
Аграрна партія визначилася із кандидатом у президенти і закликала об’єднатися проти реваншу проросійських сил

У наступних президентських перегонах 2019 року візьме участь лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик. Таке рішення ухвалив XV черговий з’їзд АПУ «Не допустимо реваншу прокремлівських сил на виборах 2019 року». Партійці зібралися 21 жовтня у столичному Палаці спорту.

За результатами з’їзду також було затверджено низку важливих документів і внесено зміни в керівні органи політсили, передає офіційний сайт партії.

Як повідомляється, напередодні до Києва приїхали тисячі партійців з усієї України, аби підтримати Аграрну партію та її лідера Віталія Скоцика. Джерело стверджує: люди обурені ситуацією, що склалася довкола політсили, і не визнають незаконний з’їзд і «фейкового» голову, які намагаються захопити партію.

«Президент країни-агресора Володимир Путін уже прямо заявляє, що буде налагоджувати відносини з Україною лише тоді, коли дочекається результатів виборів, а в цей час в Україні готують плацдарм для реваншу – скуповують і здійснюють рейдерство політичних сил. Аграрна партія як чи не єдина в Україні незалежна, демократична політсила першою потрапила під удар. Вороги не змогли здолати її ззовні, тому вдалися до спроб розколоти її зсередини», – заявив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Політик наголосив, що «продажні політичні маріонетки» і «корумповані чиновники» допомагають ворогам України в цьому процесі.

«В усіх розвинутих країнах світу Міністерство юстиції – це той основний інститут, який стоїть на заваді політичній корупції. В Україні – все навпаки. Саме Міністерство юстиції відповідальне за маніпуляції довкола Аграрної партії. Однак ми не збираємося здаватися. Аграрна партія була, є і буде самостійною, політично відповідальною, демократичною силою, всі рішення у якій приймають на засадах прозорості, відкритості та колегіальності. За нами – тисячі депутатів в органах місцевого самоврядування і мільйони українців, які нам вірять», – сказав Віталій Скоцик.

З’їзд висунув Віталія Скоцика кандидатом у Президенти України. У зверненні ініціативної групи зазначено, що «не можна допустити приходу на найвищу посаду в країні ставленика країни-агресора». Крім того, Аграрна партія вважає, що при владі має бути людина, яка відстоюватиме національні інтереси та захищатиме простих громадян, а не керуватиметься власними егоїстичними мотивами.

У повідомленні також зазначається, що за результатами з’їзду також було затверджено звернення до іноземних посольств і політичних партнерів (загалом до 50 політичних сил) про допомогу і підтримку в боротьбі із прокремлівськими політичними силами, які намагаються взяти реванш на наступних виборах 2019 року.

На з’їзді також було ухвалено кілька важливих документів. Змінено статут партії. Зокрема, в документ внесено положення про імпічмент голови партії. Крім того, затверджено зміни в керівних органах партії та резолюцію.

Нагадаємо, 18 жовтня на сайті Міністерства юстиції з’явилась інформація про те, що новим головою Аграрної партії призначено Юрія Крутька.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 15:25 :03