неділя, 21 жовтня, 2018, 19:01 Події
Ні краплі, ні порошинки: На фото керченського стрілка знайшли низку протиріч

Фото, які з’явилися в соціальних мережах, викликають безліч питань.

«Черевики, як з магазину просто. Море крові, а він літає. Ні краплі, ні порошинки від вибуху. З корпусу в корпус не торкаючись підлоги. Гаразд, все ясно», – пише RoksolanaToday&Крим у Twitter.

Другою зачіпкою було те, що після всіх кривавих подій, що відбуваються в будівлі, футболка Владислава залишилася чистою. Відчуття, що він переодягався в проміжках між вбивствами. Навколо була гар і кров, а на світлій футболки ніяких слідів.

«Це фальшивка(фото-відео) 100%, або пацана використовували в темну або ще як. Ясно, чия робота. А ось кого призначать відповідати за їх злочин», – підкреслив блогер.

Більшість схиляються до думки, що просто в мережу потрапило фальшиве фото. Ще один момент: сходи, зображені на відео, не відповідає таким, які встановлені в самому технікумі. Ще цікаво, де він зберігав патрони. Ніякої сумки на фото немає.

Складається неоднозначна картина. Ніби фото постановочне. Самі черевики, які начебто теж тільки з магазину, дивно зашнуровані. Зазначають, що не можна навіть сказати, що він в них ходив на вулиці.

«Це стрілок, як клоун ряжений. Майка Ненависть, на руці незрозуміла рукавичка з відрізаними пальцями, у вухах беруші. На ногах нові берці», «Постановка», «до речі, якщо б він стріляв собі в голову з рушниці, то в нього б не вистачало півголови», «А де калюжа крові? По коридорах калюжі, а тут півголови має знести, артерію порвати, а крові немає! Я описував в молодості самостріл в кімнаті, хлопець зарядив, а потім собаку хотів відігнати і в підлогу прикладом ударив. Так кровищі було, хоча він вижив. На стелі, стінах, шматки плоті», – прокоментували в мережі.

Зазначимо, що керченський стрілець вбив 21 людину, ще кілька десятків постраждалих опинилися в лікарні. Після цього він покінчив з собою. Його фото потрапило в мережу, за інформацією російських ЗМІ, з камер спостереження.

Читайте також: Промили мізки: Прості кримчани цілком серйозно кажуть, що в трагедії у Керчі «винен Бандера»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 10:58 :55