Новини » Події 21 жовтня, 2018, 17:57
Бутусов: На один зі складів спецназ ЗСУ зайшов удень і без перешкод здійснив диверсію
ZIK
ZIK

У серпні 2018-го в ході противодиверсійних навчань спецназ ЗСУ отримав завдання проникнути і здійснити навчальні диверсії на всіх найбільших базах зберігання. В результаті спецназу вдалося у всіх випадках залишитися непоміченим і проникнути на об’єкти. У разі атаки противника всі ці склади були б гарантовано знищені.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Юрій Бутусов. За його словами, незважаючи на багато заходів щодо посилення безпеки арсеналів і бравурні репортажі про споруджувані укриття, зроблених зусиль все-таки недостатньо.

«Сьогодні під загрозою диверсії – три стратегічних арсенали: 47-й арсенал командування Сухопутних військ (Хмельницька обл., с. Цвітоха, в/ч А-1358); 222-я центральна артилерійська база боєприпасів (Черкаська обл., с. Розсішка, в/ч А-1588); 1322-а артилерійська база боєприпасів (Житомирська обл., с. Ушомир, в/ч А-1796), – зазначає експерт. – Роботи у Цвітосі йдуть масштабно, але вони далеко не закінчені. Викликає серйозне занепокоєння стан менших за розміром складів. У Центральній Україні на один зі складів група спецназу ЗСУ зайшла вдень, відкрито, не будучи ні поміченою, ні доглянутою, і успішно здійснила навчальну диверсію».

Автор пише, що не можна чекати, поки, через роки, всі склади будуть обладнані бетонними сховищами. «Треба діяти сьогодні, зараз. Безсумнівно, що противник захоче напередодні виборів президента та парламенту здійснити диверсії і на інших складах», – підкреслює він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 22:28 :48