Новини » Спорт 20 жовтня, 2018, 19:35
У Сіднеї сьогодні відбулася офіційна церемонія відкриття Ігор Нескорених – 2018
У Австралії, в місті Сіднеї стартували Ігри Нескорених – 2018 / kmu.gov.ua
У Австралії, в місті Сіднеї стартували Ігри Нескорених – 2018 / kmu.gov.ua

В австралійському Сіднеї, столиці літньої Олімпіади-2000, сьогодні, 20 жовтня, відблася офіційна церемонія відкриття Ігор Нескорених – 2018.

Цього року Україна вже вдруге бере участь у змаганнях, повідомляє kmu.gov.ua.

До Сіднея поїхали 15 спортсменів, які змагатимуться у шести видах спорту: пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах, легкій атлетиці, плаванні, стрільбі з лука та велоспорті на шосе.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка очолює українську делегацію, взяла участь в офіційній церемонії відкриття Ігор Нескорених – 2018.

«Це неймовірне дійство. Головні емоції сьогодні – гордість і вдячність. Участь нашої команди в цих змаганнях надзвичайно важлива. Тут відчуваєш справжню силу єдності західної цивілізації і непорушність її ціннісного фундаменту», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе після церемонії.

Ігри Нескорених – 2018 триватимуть до 27 жовтня і охоплять увесь Сідней – від Олімпійського парку до порту Сідней-Харбор. Олімпійський парк, який був повністю оновлений до літньої Олімпіади 2000 року, об’єднує одразу декілька майданчиків та стане центральним місцем проведення змагань. Живописний сіднейський порт Сідней- Харбор стане відправною точкою регати, а також прийматиме учасників велосипедних перегонів.

Загалом учасницями Ігор Нескорених – 2018 є 18 країн, цього року до них приєдналася Польща. Таким чином у Іграх беруть участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Велика Британія та США. Засновник Ігор – британський Принц Гаррі.

 

 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 08:46 :04