Новини » Світ

США звинуватили RT і SPUTNIK у втручанні в їх внутрішню політику

США заявили про спроби Росії, Китаю та Ірану підірвати інститути демократії і вплинути на громадську думку.

Про це повідомляється в спільній заяві апарату директора Національної розвідки, міністерства юстиції, ФБР і міністерства внутрішньої безпеки США, яке опубліковано на сайті глави нацрозвідки.

«Ми стурбовані триваючими кампаніями Росії, Китаю та інших іноземних гравців, включаючи Іран, щоб підірвати довіру до демократичних інститутів і вплинути на суспільні настрої і політику уряду. Ці заходи також можуть вплинути на сприйняття виборцями і прийняття рішень на виборах в 2018 і 2020 роках у США», – йдеться в тексті.

У документі також стверджується, що для цих кампаній можуть бути використані соціальні мережі або спонсорування певного контенту в англомовних ЗМІ, таких як пропагандистські телеканали RT або SPUTNIK.

«Управління директора національної розвідки, Федерального бюро розслідувань, Департаменту національної безпеки і міністерство юстиції продовжують тісно співпрацювати, щоб розробити найбільш сучасну картину загрози. Крім того, ми хочемо подякувати державним і місцевим чиновникам за їх пильність і проактивний підхід щодо обміну інформацією про кібернетичні загрози, спрямовані на державну і місцеву виборчу інфраструктури», – відзначили в Нацрозвідці США.

Loading...