live

Олександр Шевченко зазнав першої поразки на праймеріз партії УКРОП

Ілюстративне фото

Сьогодні у Дніпрі відбулися президентські праймеріз партії УКРОП серед членів місцевої організації.

Про це інформує СТРАНА.ua з посиланням на регіональну партійну прес-службу.

У рамках праймеріз було зареєстровано трьох претендентів на висування у кандидати – Оксану Тунік-Фриз, Олександра Шевченка та Ірину Головатенко. Більшість голосів делегатів, 154, на свою підтримку отримала Оксана Тунік-Фриз.

Цю інформацію підтвердив і голова міської організації партії Олександр Санжара. «Конференція Дніпропетровської обласної організації УКРОП сьогодні підтримала претендента у кандидати в президенти Оксану Фриз за підсумком праймеріз. За статутом претенденти на висування в кандидати презентують програми і серед них обирають найкращого.

Загальними зборами партії затверджено трьох претендентів. Ірина Головатенко під час праймеріз презентувала свою програму в Кривому Розі, Оксана Тунік-Фриз приїжджала в Дніпропетровську обласну організацію. Третій претендент, Олександр Шевченко, на жаль, не доїхав до Дніпропетровської області й особисто дніпрянам програму не презентував. Сьогодні делегати все це обговорили і підтримку на конференції одержала Оксана Тунік-Фриз», – заявив Санжара.

Як зауважує СТРАНА.ua, праймеріз цікаві ще й боротьбою двох груп впливу у партії УКРОП. Одна з них презентує екс-голову Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського, який просуває в президенти нардепа і співвласника курорту «Буковель» Олександра Шевченка.

Друга група представлена ​​колишнім головою політради партії Геннадієм Корбаном і мером Дніпра Борисом Філатовим (якраз вони за даними видання контролюють дніпровський УКРОП).

За підтримки Коломойського і його соратника Ігоря Палиці Олександр Шевченко організував тур регіонами, влаштовуючи «праймеріз», у яких він всюди перемагав.

Однак у Дніпрі, за даними джерел видання СТРАНА.ua, Філатов і Корбан відмовилися його підтримувати й попередили, що місцеві партійці на праймеріз проголосують за іншого кандидата.

Щоб не допустити такого фіаско, центральний апарат партії опублікував заяву, в якій стверджував, що праймеріз УКРОПу в Дніпрі зірваний зусиллями влади. Втім Корбан і Філатов вирішили все ж провести цей захід своїми силами.

Нагадаємо, напередодні НАЗК за підсумком перевірки партійних звітів назвало УКРОП одним із лідерів за кількістю фінансових порушень.Loading...
Loading...
Loading...