Новини » Львів 20 жовтня, 2018, 11:26
Music Camp: У Червонограді відбудеться музичний табір для дітей

Відома американська диригентка та педагог Констанція Фортунато буде керівником другого дитячого музичного табору Music Camp у Червонограді, який триватиме з 22 по 26 жовтня і завершиться 27 жовтня великим концертом. Навчання будуть проводити в приміщенні Червоноградської школи № 12 з 10:00 до 15:00 години. Участь візьмуть діти від 11 до 16 років.

Про це повідомляють організатори заходу.

Подібні табори в по всій Україні відбуваються вже 16 років. За цей час  учнями п. Фортунато стали близько 15 000 дітей. Учасниками табору у Червонограді стануть ще 170 юних музикантів.

У концерті 27 жовтня в Народному домі Червонограда участь візьмуть дитячий хор, створений в таборі, та симфонічний оркестр.

Для реалізації такого масштабного проекту об’єдналися партнери  з третього сектору, сфер культури, освіти та бізнесу. Наразі організатори проекту оголосили набір у майбутній табір юних учнів, які бажають отримати унікальний музичний та соціальний досвід.  

«Заняття в таборі – це не змагання. Тут не важливо, хто краще співає або грає на музичних інструментах. Головне завдання табору Music Camp – дати дітям  відчуття причетності до мистецтва, радість творчості та знайти нових друзів. Для дітей це шанс повірити в себе, проявити приховані здібності, отримати унікальний досвід. Не менш важлива соціалізація, робота в команді. Серед учасників проекту було та є багато дітей із важких сімей, сиріт, переселенців», – розповіла координатор Music  Camp International в Україні Дарина Білянська.

Констанція Фортунато – педагог з 40-річним досвідом. Вона переконана, що класична музика дає кожній дитині відчуття гідності, надії та впевненості в своїх силах. У таборі «Music Camp International» намагатимуться зробити все, щоб кожна дитина, незалежно від її музичної обдарованості, за один тиждень розкрила свої таланти і досягла максимально можливого за такий короткий час результату.

Проект Music Camp International як освітній музичний  проект народився в 2001 р. в Коронінні (Румунія). Учнями першого табору стали 157 дітей з найближчих сіл та міст, які не мали доступу до музичної освіти. 2003 року відбувся перший  Music Camp в Україні, в якому взяло участь 288 дітей. Музика об’єднує не тільки дітей, а й батьків і цілі громади.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:27 :18