субота, 20 жовтня, 2018, 1:50 Суспільство
Медики пояснили, чому дзвенить у вухах

Найчастіше, дзвін у вухах не є причиною для занепокоєння, але іноді це тривожний симптом.

Про це повідомляє ukrhealth.

Дзвін у вухах іноді буває у всіх. Він може виникати як в одному вусі, так і в обох відразу. Найчастіша причина цього-порушення роботи нашої системи звукосприйняття, через що якісь частоти сприймаються як шум або дзвін. Зазвичай дзвін виникає після того, як ви почули гучний звук, або якщо ви довго перебуваєте в шумному приміщенні. Через деякий час все повернеться до норми і ви перестанете чути. Як правило, для цього потрібно не більше пари хвилин, але можуть бути і винятки.

Щоб уникнути цього, намагайтеся захищати себе від зайвого шумового навантаження. Це особливо важливо, якщо ви працюєте на галасливому виробництві, так як небезпечно проводити багато часу в «гучного» обстановці. Використовуйте захисні навушники або беруші.

Якщо дзвін у вухах виникає постійно, то це може бути серйозним симптомом. В першу чергу, частий дзвін у вухах може говорити про запаленнях якихось відділів середнього вуха. Вам варто звернутися до лора. Також причиною дзвону може бути порушення слухового нерва.

Але іноді дзвін у вухах може говорити про серйозні проблеми зі здоров’ям, наприклад, гіпертонії, анемії, цукровому діабеті, порушенні периферичного кровообігу або наявності пухлин голови.

У будь-якому випадку, намагатися самостійно вилікувати дзвін у вухах не варто. Обов’язково зверніться до фахівця.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 19:41 :53