субота, 20 жовтня, 2018, 2:45 Суспільство
Князєв: Академія патрульної поліції цьогоріч випустила 500 офіцерів

З початку року Академія патрульної поліції підготувала 500 офіцерів, серед них і 71 курсант сьогоднішнього п’ятого випуску.

Про це, на заході, присвяченому випуску правоохоронців, сказав голова Національної поліції Сергій Князєв, – повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні випускається 71 поліцейський. З початку року було випущено приблизно 500 офіцерів. Більшість з них показують найпозитивніший результат роботи», – зазначив Князєв.

Водночас він зауважив, що чверть особого складу, які прибули на навчання, не пройшли підготовку. «Кількість відсіву прикра, але це говорить про якість підготовки», – наголосив Князєв.

свою чергу присутня на заході заступниця Державного cекретаря США – керівник Бюро держдепартаменту з питань протидії міжнародному наркотрафіку та розвитку правоохоронної системи Кірстен Медісон, побажала успіху випускникам. І запевнила, що США поглиблюваме партнерство, зокрема, щодо втілення різних проектів, які стосуються реформи ураїнської поліції.

Випускники Академії патрульної поліції склали присягу на вірність українському народові. Завтра вони заступлять на своє перше чергування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 19:55 :39