субота, 20 жовтня, 2018, 4:30 Політика
Анатолій Матіос: Роз’єднаність нації – основна проблема українського народу
ZIK
ZIK

Росія працює на те, щоб українці сварилися та нація була роз’єднана. Ключ до миру – не в Кремлі і не на Банковій. Лише єдність дасть можливість Україні повернути окуповані території.

Про це в ефірі програми «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив головний воєнний прокурор України Анатолій Матіос.

«Ми можемо все, і основний ключ до цього –не в Кремлі, не на Банковій, а в єдності української нації, яка об’єднається навколо національної, мовної, релігійної та іншої ідеології та ідей», – зазначив пан Матіос.

За його словами, суспільство та військові дуже по-різному бачать світ навколо, зокрема у військових дуже загострене сприйняття справедливості. 

«300-тисячна армія без підтримки народу є ніщо. Армія, яка воює і живе на Сході, живе в призмі чорно-білої загостреної соціальної та військової справедливості. Суспільство живе в кольоровому світ», – коментує головний воєнний прокурор України.

Він вважає, що єдність нації дасть можливість Україні перемогти та повернути окуповані території.

«Єдність нації дасть можливість нам перемогти й отримати назад свої території. Росія працює на те, щоб ми сварилися. Роз’єднання нації – це основна проблема українського народу, коли брат проти брата, сусід проти сусіда», – переконаний гість програми.

Як повідомлялося, 4 жовтня Верховна Рада пролонгувала дію закону про «особливий статус» Донбасу до 31 грудня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 04:17 :06