Зірку гумористичного проекту «Дизель шоу» поховають у Житомирі

Стало відомо, де поховають зірку гумористичного проекту "Дизель шоу" Поплавську 19:59, 20 жовтня У понеділок, 22 жовтня, у Житомирі о 10:30 відбудеться прощання з покійною в залі Житомирського академічного музично-драматичного театру імені Кочерги. Актриса буде похована на Корбутовском кладовищі на центральній алеї.

 Про це УНІАН повідомили у прес-службі «Дизель Студіо».

Як зазначається у повідомленні, у понеділок, 22 жовтня, у Житомирі о 10:30 відбудеться прощання з покійною в залі Житомирського академічного музично-драматичного театру імені Кочерги. Потім пройде відспівування загиблої в Кафедральному Соборі Святої Софії. В цей же день актриса буде похована на Корбутовському кладовищі на Центральній Алеї.

Нагадаємо, на Київщині внаслідок зіткнення автобуса з вантажівкою загинула акторка, зірка гумористичного проекту «Дизель шоу» Марина Поплавська. За попередніми даними поліції, водій автобуса не впорався з керуванням, в результаті чого сталося зіткнення з вантажним автомобілем. Крім того, учасники шоу Яна Глущенко і Єгор Крутоголов госпіталізовані без загроз для життя.

Решта акторів доставлені до Києва, їх здоров`ю нічого не загрожує. 

Loading...