Новини » Львів 19 жовтня, 2018, 13:24
Виконком дозволив реставрацію та перепланування у двох пам’ятках під заклади торгівлі

Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні дозволив відреставрувати та перепланувати приміщення у двох кам’яницях – пам’ятках архітектури у центрі міста під заклади торгівлі.

Так, першим рішенням виконком затвердив містобудівні умови та обмеження для реставрацію нежитлового приміщення першого поверху на площі Ринок, 19 під магазин салон. Дозвіл отримало ПП «Краєзнавець». Воно має намір відновити вхід на місці вікон.

Другим рішення виконавчий комітет погодив документацію на перепланування квартири і нежитлового приміщення на вул. Руській, 4 під магазин промислових товарів. Дозвіл отримало ТзОВ «Львів Капітал».

Як йдеться в містобудівних умовах – обидві будівлі розташовані у центральній частині міста у кварталі історично сформованої житлової та громадської забудови у межах історичного ареалу міста та на території, взятої під охорону ЮНЕСКО і є пам’ятками архітектури національного значення.

Тож обидва проекти мають врахувати вимоги збереження традиційного історичного середовища міста.

Кам’яницю на пл. Ринок, 19 звели у XVI столітті для заможної львівської родини Пелків. Будинок на Руській, 4 звела заможна родина львівських вірмен Вартановичів у XVII ст.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 07:24 :31