Новини » Спорт

Україна замкнула ТОП-10 медального заліку Юнацької Олімпіади-2018

Олімпійська медаль Буенос-Айресу-2018 / noc-ukr.org

Збірна України посіла 10 місце в загальнокомандному медальному заліку на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018 у Буенос-Айресі, церемонія закриття яких відбулася в ніч з 18 на 19 жовтня.

Всього на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018 Україна виборола 23 медалі у 13 видах спорту – сім золотих, вісім срібних і вісім бронзових, 18 з яких були завойовані не в змішаних командах і увійшли до медального заліку, повідомляє noc-ukr.org.

Золоті медалі Україні принесли: Катерина Чорний (дві), Іван Тищенко, Назар Чепурний, Валерія Іваненко, Михайло Кохан, Ярослава Магучих.

Срібні медалісти: Денис Кесиль, Анастасія Прозорова, Софія Лискун, Оксана Чудик, Назар Чепурний, Христина Погранична, Тарас Бондарчук, Максим Галінічев.

Бронзові медалісти: Олег Вередиба, Дмитро Гонта, Анастасія Бачинська (дві), Олег Дорощук, Владислав Остапенко, Софія Лискун, Дарина Плохотнюк і Олександр Мадей.

У підсумку, збірна України посіла десяте місце в загальному медальному заліку. Відзначимо, що 2010 року в Сінгапурі наша збірна була четвертою – 33 медалі (десять золотих, дев’ять срібних, 14 бронзових), а у 2014 році в Нанкіні посіла шосте місце – 23 медалі (сім золотих, вісім срібних, вісім бронзових).

Наступні IV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у 2022 році в Дакарі (Сенегал).

 

Loading...