п'ятниця, 19 жовтня, 2018, 15:36 Суспільство
У Парижі з’явилася меморіальна дошка з ім’ям Героя України Василя Сліпака

На фасаді українського культурно-інформаційного центру у Парижі з’явилась меморіальна дошка з ім’ям Героя України – соліста Паризької опери – Василя Сліпака, який загинув на Донбасі.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у Фейсбуці.

Дошку встановили 14 жовтня на фасаді українського культурно-інформаційного центру.

«В цих стінах він відчував себе як вдома, ці стіни неодноразово чули його унікальний бас-баритон, його заразливий сміх, його завзяті заклики до громади.

У Парижі в той день раділи та сумували. Раділи, бо вдалося втілити в життя прекрасну народну ініціативу; сумували, бо попри всі пам’ятні церемонії, фільми та публікації, Василя страшенно не вистачає – українцям, французам, світові. Він був унікальною особистістю, у якій поєднались музичний талант та військовий героїзм. На оперній сцені – геніальний Мефістофель, на лінії фронту – «Міф», справжній ангел-боронитель. Про Василя знають і говорять усі, і будуть говорити наступні покоління. Друзі-однодумці продовжуватимуть його благородну справу. І ми пам’ятатимемо та шануватимемо. Мистецькому скверу імені Василя Сліпака у центрі столиці на Андріївському узвозі бути», – написав Павло Клімкін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 19:36 :23