Новини » Політика 19 жовтня, 2018, 15:57
Суддю, яка відмовилася арештувати Саакашвілі, відсторонили

Одна з палат Вищої ради правосуддя тимчасово відсторонила суддю Печерського районного суду міста Києва Цокол Ларису, яка у в грудні 2017 року відмовилася заарештувати політика Міхеїла Саакашвілі.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

«Згідно з частиною сьомою статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», враховуючи рішення, ухвалене Першою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 19 жовтня 2018 року, суддю Печерського районного суду міста Києва Цокол Ларису Іванівну відсторонено від здійснення правосуддя», – йдеться у повідомленні.

Там зазначають, що суддя відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про її звільнення з посади Вищою радою правосуддя.

Як додає «Українська правда», згідно з порядком денним засідання дисциплінарної палати, скарги на дії Цокол подали колишній заступник міністра юстиції, а нині голова Агентства з розшуку коррупційних активів Антон Янчук, громадянин Олександр Пікалов та фізособа-підприємець Олег Сухойван.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 11:33 :24