п'ятниця, 19 жовтня, 2018, 17:39 Політика
Спікер ВР підписав постанову щодо санкцій проти «112 Україна» і «NewsOne»

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанову №9157 про звернення до Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) про введення санкцій проти телеканалів 112 Україна і NewsOne.

Про це повідомляє повідомляє 112.ua.

Зокрема, мова йде про постанову парламенту «Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Раніше парламент, констатуючи, що в діяльності певних юросіб є системні ознаки наслідування дискурсивним практикам російської імперсько-шовіністичної пропаганди, а на постійній основі фіксуються прояви пропаганди і поширення ідеології тероризму, постановив запропонувати РНБО застосувати санкції до ТОВ Аріадна ТВ, ТОВ Новий формат ТВ, ТВ Вибір, ТОВ Телерадіокомпанія 112-ТВ, ТОВ Лідер ТВ, ТОВ Партнер ТВ і ТОВ Новини 24 години.

Зокрема, мова йде про такі санкції: блокування активів; запобігання виведенню капіталів за межі України; зупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань; анулювання чи призупинення ліцензій та інших дозволів, що дають право вести мовлення; заборона користування радіочастотними ресурсами України; обмеження чи припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування, та інші.

Незабаром регламентний комітет направив на розгляд парламенту постанову про скасування рішення про телеканали 112 Україна і NewsOne.

Однак Верховна Рада на засіданні 18 жовтня не підтримала ініціативу про скасування результатів голосування за звернення до РНБО з рекомендацією запровадити санкції проти телеканалів.

Читайте також: У Порошенка відповіли Тимошенко: Самі залежні від NewsOne

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 18:46 :54