Новини » Світ 19 жовтня, 2018, 4:15
Сноуден заявив, що не почувається безпечно в Росії

Екс-співробітник ЦРУ та Агентства національної безпеки США Едвард Сноуден заявив, що не відчуває себе в безпеці в РФ. Він також запевнив, що ніяк не пов’язаний із російською владою і не працює на Москву.

Про це повідомляє ТАСС.

Він розповів, що керує одним з американських фондів із захисту свободи ЗМІ і працює над створенням нових інструментів щодо захисту журналістів, у тому числі «захист джерел інформації від зовнішнього втручання». Назву фонду він не уточнив.

«Що стосується мого майбутнього в Росії, я не можу сказати, що я в безпеці. Але хіба це має значення? Якби я хотів жити у безпеці, я б сидів на Гаваях, заробляв багато грошей і вів стеження за всіма підряд», – сказав Сноуден під час відеомосту з Росії, організованого в Університеті менеджменту Інсбрука.

«Реальність у тому, що в мене немає ніяких зв’язків із російським урядом. Я критикував їх, і президента, і хід виборів, і продовжу це робити, – розповів колишній співробітник ЦРУ та АНБ. – Мою увага націлена не на Росію, тому що Росія – це не моя батьківщина, я тут живу в еміграції. США завжди будуть моєю батьківщиною, і нам треба краще піклуватися про свою громаду в першу чергу».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 06:08 :13