п'ятниця, 19 жовтня, 2018, 23:50 Світ
Російський режим усе більш нахабно вбиває дисидентів, – The Globe and Mail

Російський правлячий режим стає усе більш нахабним у намаганнях фізично знищити дисидентів.

Про це йдеться у редакційній статті провідного канадського англомовного видання «The Globe and Mail».

«Росія, здається, стала нахабнішою у своїх намаганнях вбити дисидентів та тих, кого вважає ворогами, що доводить неприховане отруєння протягом дня колишнього шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки на території Великобританії цього року», – пише The Globe and Mail.

При цьому журналісти видання визнали, що Заходу дуже важко вплинути на дії тиранічних керівників деяких держав. «Правлячі режими у Росії та Саудівській Аравії вбивають власних громадян незалежно від того, хто очолює Білий дім. Ми не можемо достеменно знати, чи зміг би інший президент США спинити закордонні загони вбивць, які світові тирани все більш безстрашно задіюють», – наголошується у статті.

Редакційний колектив також розкритикував чинного президента США Дональда Трампа за його м’яку позицію і подекуди схвалення кривавих дій президентів РФ та Філіппін, а також лідера КНДР. «Чи президент США поширює цей нонсенс через свою наївність чи щире захоплення жорстокими керівниками (найвірогідніше, йдеться про поєднання цих факторів), але його слова вже справили жахливий ефект», – пише The Globe and Mail.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 05:15 :22