п'ятниця, 19 жовтня, 2018, 17:54 Події
Після бійні в керченському коледжі в лікарнях перебуває 45 осіб

Після бійні в керченському коледжі в лікарнях перебуває 45 осіб: 22 – в окупованому Криму і 23 – у Краснодарському краї і Москві.

Про це повідомляє «МОЗ» Криму в п’ятницю, 19 жовтня, передає «Кореспондент».

«У Керченську лікарню продовжують надходити постраждалі в політехнічному коледжі. По медичну допомогу звернулося двоє постраждалих: дівчина 2000 року народження і жінка 1958 року народження. У дівчини – стан задовільний, у жінки – середнього ступеня тяжкості», – йдеться в повідомленні.

Загалом у медустановах Криму на цей момент проходять лікування 22 людини. Ще 23 людей перевезли після трагедії з лікарень Криму в медустанови Краснодарського краю і Москви.

Своєю чергою, як повідомляє «Інтерфакс», міністр охорони здоров’я РФ Вероніка Скворцова розповіла про стан постраждалих у керченському коледжі.

За її словами, шестеро постраждалих дівчаток у віці від 14 до 19 років перебувають у НДІ невідкладної дитячої хірургії та травматології. Троє з них у стані крайнього ступеня тяжкості, троє – у стабільно важкому стані.

«Усім була проведена хірургічна обробка ран, були поставлені пристрої для стабілізації скелетів. Увесь комплекс заходів був проведений. Троє – на апаратному диханні. Але є ознаки активізації головного мозку», – сказала Скворцова.

«Стан ні в кого не гіршає, стабілізувався, з деякими ознаками поліпшення в тих, хто в украй важкому стані перебував», – сказала Скворцова.

За її словами, з притомними хворими, а також батьками підлітків працюють психологи з моменту госпіталізації.

«У Москву починають приїжджати батьки. З ними теж проводиться робота психологів», – сказала вона.

Нагадаємо, за останніми даними, в результаті теракту в Керчі загинула 21 особа. Серед них і сам Росляков, тіло якого виявили в бібліотеці. 17 жовтня у навчальному закладі пролунав вибух, після чого почалася стрілянина.

Камери відеоспостереження зняли Рослякова під час купівлі боєприпасів у збройовому магазині напередодні масового вбивства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 16:07 :15